Як зазначено на офіційних сторінках студії у соц. мережах, а також у профільних спільнотах про українську ігрову індустрію, Vostok Games, незважаючи на війну і невизначеність продовжують розробку неанонсованого шутера від першої особи на Unreal Engine 5.

Так, зараз студія знаходиться у пошуку Senior Level Artist’а, Animation Programmer’а, AI Designer’а тощо. Пошук подібних спеціалістів вкотре вказує на те, що проєкт знаходиться у активній розробці, а, значить, скоро цілком може бути анонсований широкому загалу.

Втім, куди більш цікава новина виявилася у коментарях під дописом з вакансіями у спільноті Game Developers – Ukraine. Так, один з користувачів запитав, чи планує студія щось робити зі своєю назвою (незважаючи на те, що Vostok Games названі на честь ракета-носія “Восток”, багато користувачів все ще асоціюють назву, в першу чергу з російським словом, що позначає сторону світу. – прим.ред.)

Vostok Games | VK

Відповідь від рекрутерки студії не змусила чекати. Далі – цитата:

Так, ми все розуміємо та в найближчий час готуємо великий ребрендинг, вже незабаром розкажемо та покажемо.

Віктория Гринкевич. Recruiter у Vostok Games

Тож, цілком можливо, що Vostok Games так і увійде в історію як студія, що розробила лише дві гри. А от з новим шутером від першої особи на сцену вийде компанія з зовсім іншою назвою. Чекатимемо з нетерпінням новин і надалі.

Vostok Games отключит серверы Survarium в конце мая » Новости технологий,  обзоры смартфонов, гаджетов, автомобилей и бытовой техники

Нагадаємо, що у листопаді Vostok Games публікували допис про те, як же студія пережила початок повномасштабного вторгнення і як працює в умовах війни