Про нас

SMNS Games

SMNS Games – інформаційний ресурс про українські ігри: S.T.A.L.K.E.R., Metro 2033, Survarium, Cossacks 3 та інші ex-GSC проекти. Публікуємо найсвіжіші новини про український ґеймдев, зокрема про GSC Games World, та студії, засновані її колишніми співробітниками. Проводимо інтерв’ю, шукаємо та публікуємо ексклюзивний матеріал, приносимо радість нашій аудиторії.

Наша історія:

2012

Наш шлях почався 5 червня 2012 року. Саме тоді було створено україномовну спільноту у соціальній мережі «Вконтакте». Тоді ще тематикою спільноти були певні українські постапокаліптичні ігри, про це свідчить наша назва. SMNS Games розшифровується як «Stalker, Metro, Новий Союз, Survarium Games».

2013-2016

Починаючи з 2013 року ми почали поступово розширювати тематику спільноти. Усім самотужки займався засновник спільноти Михайло Леник. У спільноті публікувались найактуальніші записи та ексклюзиви у вигляді найдених робочих матеріалів по S.T.A.L.K.E.R. 2 у портфоліо колишніх розробників. Підписників ставало усе більше, з’являлося дедалі більше цікавого матеріалу. Це був найактивніший період росту спільноти.

2016-2017

На початку 2016 року до SMNS Games приєднався Сергій Мельник, який став редактором спільноти. З 2017 року ми почали проводити інтерв’ю з розробниками.

2018

Весь 2018 рік ми продовжували розвиватись, незважаючи на блокування «Вконтакте» в Україні. Брали інтерв’ю, публікували ексклюзивні матеріали та найсвіжіші новини. У вересні цього року наша команда збільшилася на одну людину, до нас приєднався Олексій Здоренко, він також став редактором.

2019

На початку 2019 року було прийнято рішення розширити межі проекту, і ось, ви бачите перед собою цей сайт. Все завдяки нашій аудиторії, яка підтримувала нас та підштовхувала до нових звершень.