Редакція SMNS Games з перших днів війни, у індивідуальному порядку робила пожертви у благодійні фонди та на потреби ЗСУ. Ми закликаємо усіх, кому небайдужа доля нашої країни, приєднатись і задонатити на один з наступних рахунків:

UA843000010000000047330992708 – спец. рахунок НБУ для допомоги Збройним Силам України.

UA223226690000026007300905964 – рахунок фонду “Певернись живим” для підтримки Збройних Сил України.

Ми занадто довго мовчали, оскільки як некомерційна організація наша редакція була зайнята пріоритетнішими справами у цей непростий час. Зараз ми в безпеці і маємо вибачитись за мовчання перед вами. 24 лютого уся Україна прокинулась від потужних вибухів. Війна, яку росія розв‘язала проти нас, вже завдала доволі тяжких збитків, фактично всім і кожному. Хтось лишився без дому, а хтось загинув зі зброєю в руках захищаючи нашу землю, землю, яка по праву належить кожному українцю, від навали оскаженілої орди.

Автор: Alex Twin

Але, окрім нещасть, ця війна дала зрозуміти, хто є хто. Війна дала нові орієнтири та закріпила принципи, яких ми притримувались і будемо притримуватись надалі!

Тож, маємо декілька заяв та кроків, які ми впроваджуємо у нашій спільноті.

По-перше, ми закриваємо російськомовну версію сайту. Навіть до цього вона була не дуже потрібною, а у нинішніх реаліях вважаємо правильним підтримати тренд українізації та дерусифікації українського контенту. Наша мова – багата і красива. І ми хочемо і будемо її використовувати і розвивати.

Не бачимо сенсу уточнювати, але маємо анонсувати повну зупинку нашої спільноти у соціальній мережі «ВКонтакте». Не буде нашої ноги там, де нас прагнуть знищити.

По-друге, зараз ми готуємо декілька цікавих матеріалів. Деталі, якщо матеріали вдасться підготувати у сьогоднішніх умовах, опублікуємо дещо згодом.

Ну і насамкінець ми би хотіли звернутись до шановної спільноти:

Найтемніша ніч, як усім відомо, настає перед світанком. І сьогодні ми можемо бачити унікальне явище. Консолідація і згуртованість кожного довкола спільної біди, дає нам змогу бачити новий «світанок» України. Ми обов‘язково переможемо і побачимо чисте і мирне небо! У Івано-Франківську, у Вінниці, у Києві, у Харкові, у Маріуполі. У всіх куточках нашої країни.

Glory to Ukraine!!!
Автор: Axel Brush

Попереду чимало складнощів: відбудова країни, довгі дні наполегливої роботи задля відновлення економіки та довоєнного рівня життя, складні розмови для того, аби знову навчитися жити у мирі. І, звісно, нові ігри!

Ми разом зіграємо у S.T.A.L.K.E.R. 2 від GSC Game World, відвідаємо STALKERFEST та Games Gathering у нашому вільному та прекрасному Києві. Ми разом радітимемо повноцінному анонсу нової гри від 4A Games чи Frogwares і підтримаємо новий проєкт від Vostok Games. Так само ми підтримаємо кожну студію, яка у часи скрути підтримувала нас.

Ну, що ж, до перемоги, браття і сестри! Попереду – чимало роботи!
Слава Україні!

Редакція SMNS Games