Нещодавно ігротворці зі студії Frogwares випустили нове відео, присвячене прийдешній Sherlock Holmes Chapter One. У ньому нам розповіли чимало цікавого про нові пригоди відомого детектива.

Стало відомо, що основна сюжетна кампанія в середньому займе у гравців близько 12-15 годин, і складатиметься всього з 5 місій. Але буде доступно ще 30 додаткових квестів, разом з якими проходження триватиме десь 40 годин. У сайд-квестах ми зможемо дізнатися багато нового як про Холмса, так і про жителів острова, де розгортатимуться події гри.

Як і раніше, ви зможете змінювати зовнішність Шерлока для деяких завдань, але окрім цього можна буде міняти і зовнішність маєтку головного героя. Нові елементи інтер’єру можна буде не лише купити, але й отримати в подарунок за вирішення деяких справ.

Вже раніше було заявлено, що вперше в серії нам буде доступний відкритий світ, який створювався з врахуванням досвіду, набутого при розробці The Sinking City. Тепер Frogwares розповіли, що доступним він стане після виконання кількох сюжетних завдань, а спочатку він буде обмеженим. Але і потім всюди вас не пускатимуть, аби зайти в деякі місця, доведеться відповідно перевдягтися, а інколи і загримуватися.

Sherlock Holmes Chapter One ще не має дати релізу. Гра побачить світ десь наприкінці цього року, і вийде на ПК та консолях поточного і минулого поколінь.