Сьогодні, 25 травня, розробники з української компанії Frogwares анонсували нову гру з серії пригод Шерлока Холмса. Гра носитиме назву Sherlock Holmes Chapter One і розкаже нам історію того, як амбітний юнак перетворився на легендарного детектива, про якого знатиме увесь світ.

Для тих, хто не знає. Frogwares – українська компанія-роробник ігор, що прославилася на увесь світ, завдяки серії ігор про Шерлока Холмса. Спробувавши нещодавно зробити гру не за мотивами пригод видатного детектива (мова про гру The Sinking City), розробники повертаються до своєї традиційної серії, але з новими знаннями і іншим підходом як до історії, так і до ігрового процесу вцілому.

sherlock holmes

Розробники обіцяють гравцям захоплюючий сюжет, який покаже поступове перетворення Холмса зі звичайного юнака на справжнього детектива. Рішення гравців напряму впливатимуть на характер головного героя, а найголовнішою особливістю гри стане те, що ви самі обиратимете, у якому ключі вести розслідування: чи варто застосовувати силу, або ж краще скористатися розумовими здібностями та обхитрити ворога.

sherlock holmes

Також, судячи з опису Sherlock Holmes Chapter One у Steam та Epic Games Store, на нас чекатиме відкритий світ, який внесе свої зміни у звичні механіки розслідування з попередніх частин гри.

sherlock holmes

Ну і підходячи до досить актуальної теми локалізації, варто зазначити, що гра буде перекладена українською мовою, щоправда, переклад буде стосуватися лише тексту.

sherlock holmes

Вихід Sherlock Holmes Chapter One запланований на 2021 рік. Вже зараз ви можете додати гру у список бажаного у Steam, GOG чи Epic Games Store. Також, було заявлено вихід гри на консолях актуального та наступного поколінь.