В суботу, 11 вересня, у секретному бункері на околиці Києва, пройшла зустріч фанатів всесвіту S.T.A.L.K.E.R., STALKERMEET. Команда SMNS Games відвідала захід і сьогодні ми хотіли б поділитися з Шановною спільнотою нашими враженнями. Тож, без зайвих слів, поїхали!

Про захід, в цілому

Зустріч проходила у бункері, на околиці Києва, що неодмінно надавало події атмосферності. Неподалік від входу було розташовано багаття, яке сталкери облюбували, фактично з самого початку заходу.

Посиденьки біля сталкерського багаття
SMNS Games

Вже через кілька хвилин люди грали на гітарі, травили анекдоти і розповідали різноманітні історії, як і зі звичайного життя, так і з численних пригод у сталкерстрайку та в походах у справжню Зону Відчуження.

У повній бойовій готовності поринаємо у атмосферу S.T.A.L.K.E.R. 😀
SMNS Games

Якщо ззовні спостерігалася легка, неформальна атмосфера, де усі з усіма співали та жартували, то сам бункер поділили між собою невеличкі осередки угрупувань.

Жертва Зони
SMNS Games

Так, вчені сиділи за столами і досліджували… явища :). Бандити ходили біля бару і вишукували нових жертв, а “Свобода”, “Обов’язок” та найманці не переставали “брязкати” зброєю один перед одним на радість відвідувачам.

Найманець
Автор фото: Петро Стахов

Ну і, звичайно, справжньою окрасою сталкерського бункера є сталкерський бар! За алкогольну та не тільки естетику відповідали хлопці та дівчата з бару “Barduck” (До речі, бар відсвяткував у рамках події свій ювілей, з чим команду і вітаємо! – прим. ред.). Біля барної стійки завжди було людно, адже асортимент звичних напоїв розбавили справжніми сталкерськими коктейлями.

Автор фото: Петро Стахов

Про активності

Організатори зустрічі приклали чимало зусиль для того, аби зробити її справжнісіньким святом для фанатів. Розпочати, мабуть, варто з доволі добре організованих квестів, які передбачали рольове відігравання. У якийсь момент здавалося, що бармен справді зараз відправить тебе за артефактом у найближчу покинуту будівлю, а сталкер побажає вдалого полювання :D.

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та у приміщенні
Вчений за роботою
Автор фото: Петро Стахов

Чимала кількість людей прийшли на STALKERMEET у костюмах. А там, де є чимало косплею, просто не може не бути і конкурсу на найкращий косплей. Змагання вийшло видовищним. Було чимало крутих костюмів, які відтворювали та вдало доповнювали естетику екіпірування з гри.

Також цікавою видалася лекція досвідченного сталкера Сергія Дивного. Він розповів про свій досвід нелегальних походів у Зону Відчуження, про те, яке спорядження найкраще за все з собою брати і куди лізти не варто.

Висновок

Атмосфера всесвіту S.T.A.L.K.E.R. – річ доволі комплексна і по-своєму незбагненна, адже складається вона з цілої купи дрібних деталей, які, подекуди, доволі важко відтворити у реальному житті.

Замовте S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl у Steam

Від того стає тільки приємніше констатувати, що організатори STALKERMEET змогли занурити відвідувачів у цей світ. Завдяки кропіткій роботі з локацією та активностями, ми отримали доволі лампову зустріч у знаймомому антуражі. Спокійна і у той самий час буремна Зона вітала новачків та досвідченних сталкерів з розпростертими обіймами.

Тож, хочеться ще раз подякувати організаторам за колосальну роботу і побажати успіхів у подальшій організації масштабніших івентів. Впевнені, що буде круто і незабутньо!

Ну а Шановній спільноті рекомендуємо підписатись на сторінку STALKERFEST у Facebook та Telegram аби завжди бути у курсі прийдешніх подій.

Окрему подяку хотілося б висловити Петру Стахову за неперевершені фото STALKERMEET.