Розказуємо досить важливу та цікаву інформацію шановній спільноті. Вже влітку 2020 року у Києві пройде один дуже цікавий івент, який повністю присвячений тематиці S.T.A.L.K.E.R. та Чорнобильскій трагедії. Обережно, сталкери, це вже близько, Stalkerfest Kyiv 2020 вже через дев’ять місяців покаже вам, як зона зустрічає гостей.

Вже сьогодні з’явилися перші подробиці, стосовно прийдешнього заходу. Окрім повної передачі атмосфери тієї самої зони, організатори спробують розбавити “стандартну” формулу сталкерського фестивалю й освітніми функціями, адже плануються лекції від людей, які 33 роки тому ризикували своїми життями, аби ліквідувати наслідки жахливого вибуху на четвертому енергоблоці.

На відвідувачів чекатимуть різноманітні квести та спеціальні завдання, після виконання яких ви зможете пройти посвяту у одне з усім нам відомих угруповань сталкерів.

Ну і, звісно, як же про це не написати. На Stalkerfest’і буде змога зустрітися з розробниками того самого S.T.A.L.K.E.R. та з творцями книжкової серії!

Більш детальну інформацію можна знайти на офіційній сторінці заходу. Тож, сталкери, готуймося. Нас чекає захоплююча та незабутня мандрівка!