Сьогодні, 15 листопада Sketch Crawler – гра від розробника S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chornobyl та S.T.A.L.K.E.R. 2 (зразку 2011 року), Олексія Ситянова, вийшла у дочасний доступ у Steam.

Ключовий арт

Sketch Crawler – це переосмислення попередньої гри Олексія – Sketch Tales. Тепер, замість пісочниці у відкритому світі маємо старий-добрий Dungeon crawler, але з можливістю докорінно змінювати усе, до чого дотягнуться руки за допомогою інструментарію, що надає гра.

Вікно створення персонажа

Так, ви можете намалювати собі суперзброю або ж армію мінйонів-помічників, які разом з вами досліджуватимуть підземелля у пошуках слави та наживи.

Частина вступної катсцени

Також у грі наявний сюжет, з яким ми, все ж, пропонуємо ознайомитись Шановній спільноті особисто. Ясна річ, що Dungeon crawler-и, зазвичай, не про лихо-закручені сюжетні повороти, втім, як на невелику казку, якою, по суті, і є проєкт, маємо доволі непогані ілюстрації і прикольну стилізацію під старі казки, як мінімум, на початку.

Скріншот ігроладу

Пограти у гру можно безкоштовно, забравши її у Steam. Гра має офіційну українську локалізацію (зараз би, вона її не мала 🙂 – прим. ред.).

Нагадаємо, що анонс гри від Олексія Ситянова відбувся рік тому. Зазначалося, що гра буде зав’язана на механіці використання карток у якості здібностей героя чи його дій.