Ще у лютому 2021 року ми писали про те, що Олексій Ситянов ( EX-ґейм-дизайнер та сценарист у GSC Game World — прим. ред.) публікував невеличке відео з ігровим процесом переосмислення його гри, Sketch Tales. І от, сьогодні, на своїй офіційній сторінці у Facebook, Олексій анонсував гру Sketch Crawler.

До анонсу розробник приклав декілька скріншотів прийдешньої гри. Гра отримала нові механіки, пов’язані з колекційними картками, тим не менш, автори не зруйнували стилістику оригінального Sketch Tales, а доповнили її.

Усі охочі мають змогу проголосувати за гру на конкурсі EuroPlay Video Games Contest. Варто зазначити, що у рамках змагання, гра Олексія Ситянова конкурує з проєктами чеської студії Amanita Design (мова про прийдешню Happy Game – прим. ред.) та болгарської Studio Mechka (мова про Marko beyond brave – прим. ред.)

Бажаємо Олексію удачі та перемоги!

Вже згодом Олексій опублікував трейлер Sketch Crawler, а також гра отримала сторінку у Steam. Згідно з інформацією зі сторінки гри, вже 15 вересня гравці зможуть спробувати демо-версію Sketch Crawler.