6 травня, портал Gaming Bolt опублікував невеличке інтерв’ю з PR-менеджером GSC Game World, Захаром Бочаровим. У інтерв’ю поговорили про тривалість S.T.A.L.K.E.R. 2, атмосферу та відкритий світ гри тощо.

s.t.a.l.k.e.r. 2

Ми проаналізували інтерв’ю і вибрали найцікавіші моменти. Ознайомитись з повним текстом англійською мовою ви можете на сайті Gaming Bolt.

Про сюжет гри

У рамках інтерв’ю, Захар Бочаров розповів про приблизну тривалість S.T.A.L.K.E.R. 2 та про розгалудженність тамтешнього сюжету. Далі, цитата:

Аби не розповісти зараз більше того, що маю, скажу так: Ви не зможете побачити усе за одне проходження. Гравцю доведеться декілька разів перепроходити гру аби побачити увесь сюжетний контент.

Захар Бочаров, PR-менеджер, GSC Game World
s.t.a.l.k.e.r. 2

S.T.A.L.K.E.R. 2 – це дуже довга гра навіть якщо ви захочете пройти лише основний квест. Сотні годин можна витратити, якщо ви захочете дослідити усе і виконати усі додаткові активності.

Захар Бочаров, PR-менеджер, GSC Game World

Про відкритий світ та елементи Immersive-sim

Доволі важливими у кожній грі є світ, що оточує гравця та варіативність ігрових механік, яка забезпечить цікавий геймплей протягом десятків годин. Судячи зі слів пана Бочарова, у S.T.A.L.K.E.R. 2 на нас чекає чимало сюрпризів у цьому плані.

Підтримувати інтерес у гравця – це справжній виклик для будь-якої гри у відкритому світі.

S.T.A.L.K.E.R. 2, у більшості, сконцентрований на тому, аби розповісти нову історію і ми не зможемо повноцінно її розкрити без відкритого світу. Гравець має відчувати масштаб світу і вплив його виборів на цей світ…

… Але, звісно, S.T.A.L.K.E.R. 2 – це ще і про Зону і про її красу. Безшовний, цілісний відкритий світ – це те, чого ми завжди прагнули досягти. Сподіваємось, гравцям сподобається і світ, і історія, які ми зробили.

Захар Бочаров, PR-менеджер, GSC Game World
New-STALKER-2-screenshots-July-2020-3

S.T.A.L.K.E.R. – це завжди була гра про те, де ти, такий собі безпорадний і недосвідченний. Ти постійно потрапляєш у доволі небезпечні ситуації, щосекунди борешся за своє життя і за виживання. Ти усвідомлюєш, що якщо ти загинеш, Зона цього навіть не помітить. Immersive-sim елементи у S.T.A.L.K.E.R. 2 дадуть відчути себе саме таким.

Захар Бочаров, PR-менеджер, GSC Game World

Про технічні особливості S.T.A.L.K.E.R. 2

S.T.A.L.K.E.R. 2 – це гра, яка буде дивувати людей красою Зони Відчуження та її масштабами. Про це нам відомо вже давно. Але, на чому ж можна буде поринути у ці пригоди і з яким фреймрейтом? На ці питання, також дали відповідь у інтерв’ю.

S.T.A.L.K.E.R. 2 – це гра нового покоління. Запустити її на тих самих XBOX One або Playstation 4 буде, просто-напросто, неможливо

Захар Бочаров, PR-менеджер, GSC Game World

Гра буде видавати 4K при грі на XBOX Series X, а також матиме підтримку HDR для XBOX Series X та S.

Захар Бочаров, PR-менеджер, GSC Game World

Нагадаємо, що у березні, в рамках конференції ID@Xbox, GSC Game World продемонстрували щоденник розробки S.T.A.L.K.E.R. 2, який ми переклали українською мовою.