Сьогодні, 14 липня на офіційному каналі розробників Sherlock Holmes Chapter One з’явилося відео, яке покликане розповісти аудиторії про те, яким саме буде відомий детектив, Шерлок Холмс у новій грі. Ми підготували стислий переказ того, про що ж нам розповіли. Ознайомитись з оригінальним відео можна нижче.

Про персонажа Шерлока Холмса

У відео розповідається про те, що з самого початку розробки гри розробники працювали над класичним образом Шерлока Холмса: доволі серйозним детективом, який безпомилково розгадує найскладніші загадки і карає справжніх кримінальних геніїв і, при цьому намагається тримати свої емоції при собі. Але вже з самого початку розробки команда почала задаватися питаннями: а чи завжди він був таким? Можливо, на формування характера Холмса вплинули якісь життєві події абощо.

sherlock holmes

І ось тут розробники стали на розпутті: Або ж зробити гру про звичного усім поціновувачам детективів Сера Конана Дойла відлюдькуватого та, при цьому, відданого своїй справі Холмса, або ж розказати про те, як він став таким. Тобто, розповісти історію про ще недосвідченого але наполегливого юнака, який ще не втратив підліткової емоційності, але, при цьому, вже відкрив у собі неабиякий хист до розплутування таємниць та розкриття злочинів.

manison

Frogwares вирішили, що настав час пролити світло на минуле детектива, розповісти гравцям історію того, як же Холмс перетворився зі звичайного юнака на героя свого часу. Саме цьому і присвячена Sherlock Holmes Chapter One.

sherlock holmes

Взагалі, судячи з відео, розробники чималу увагу приділяють саме емоційній складовій гри. Оскільки Шерлок Холмс предстане перед гравцями підлітком, є дуже важливим розповісти саме про його емоційне дорослішання, адже воно відіграє, мабуть, найважливішу роль у становленні особистості вцілому. І гравці будуть не просто сторонніми спостерігачами цього процесу, а візьмуть у ньому неопосередковану участь, своїми рішеннями загартовуючи характер відомого детектива.

sherlock holmes

Про гру, вцілому

Звісно, окрім подробиць, стосовно персонажа Шерлока, розробники не впустили можливість розповісти трохи і про саму гру. Так, зі слів команди Frogwares стало відомо, що зараз кипить робота над тим, аби зробити Sherlock Holmes Chapter One досить комплексною детективною пригодою, яка, вкотре підніме питання того, хто такий містер Холмс і гравець, аби судити людей за їхні вчинки, нехай і не завжди законні.

city

Але, навіть тут не обійшлося без впливу персонажа на геймплей. Оскільки Шерлок ще не настільки досвідчений детектив, не дивно, що його підхід до розслідування буде відрізнятися від попередніх ігор серії і, судячи з обіцянок розробників, ми відчуємо це під час проходження.

Нагадаємо, що анонс гри Shrlock Holmes Chapter One відбувся 25 травня. Детальніше прочитати про те, що було показано і розказано можна за посиланням.

Власне, розробники ще чимало розповіли про те, який же Холмс чекає на гравців у грі і на цьому відео вони зупинятися не збираються. Тож, ми ще не раз повертатимемось до їхнього проекту, аби розповісти шановній Аудиторії більше. Залишайтеся з нами. 🙂