Фестиваль STALKERFEST переноситься на 2021 рік

Щодня з’являється все більше невтішних новин, стосовно переносів та скасувань найрізноманітніших подій, у зв’язку з пандемією Коронавірусу. Нажаль, фестиваль STALKERFEST не став винятком і організатори вирішили перенести дату проведення заходу на 2021 рік. Далі – цитата:

Сталкери!

Враховуючи ситуацію, яка склалася навколо загрози поширення COVID-19 в Україні, а також невтішні прогнози щодо розповсюдження даного захворювання у світі та пов’язані з цим несприятливі фактори, нами було прийняте важке, але відповідальне рішення. Фестиваль STALKERFEST перенесено на 2021 рік. Офіційний анонс нової дати проведення буде зроблено згодом.

Водночас, у разі покращення становища як в нашій державі, так і у світі (фестиваль є міжнародним), вже у цьому році нами буде проведено ще один сталкерський захід у іншому форматі.

Слідкуйте за новинами, не хворійте та грайте у S.T.A.L.K.E.R. І не панікуйте, товар у Сидоровича ніколи не закінчується:)


Більш детальну інформацію про сам захід та нову дату проведення ви зможете дізнатись на офіційній сторінці STALKERFEST у Facebook. І вкотре нагадуємо Шановній спільноті по необхідність берегти своє здоров’я та здоров’я оточуючих.

Схожі записи

Кадри роботи над Stalker Online

S.T.A.L.K.E.R.

Нові матеріали по S.T.A.L.K.E.R.: Тінь Чорнобиля

S.T.A.L.K.E.R.

Інтерв’ю з hi_flyer: про створення модифікацій для S.T.A.L.K.E.R.