25 серпня, у офіційних спільнотах Frogwares з’явився допис, який розставив всі крапки над “Ї” і пояснив гравцям, чому ж остання гра розробника, детективна пригода The Sinking City раптово зникла майже з усіх майданчиків цифрової дистрибуції.

the sinking city

Якщо вірити офіційному листу від розробників, то з самого релізу гри 27 січня 2019 року, Frogwares втрапили у гучну правову тяганину з видавцем, BigBen Interactive(нині – Nacon).

Ще з самого початку розробки гри з видавцем був підписаний контракт про випуск та дистрибуцію гри на консолях та ПК. При цьому всі права належали і все ще належать команді Frogwares.

the sinking city

Видавець зобов’язався фінансувати проект, але виплати регулярно затримувались.
А згодом, затримки у виплатах переросли у натуральний тиск на розробників. Так, Necon декілька разів робили спробу передати розробку гри сторонній студії і після очевидної відмови з боку Frogwares, видавець просто не виходив на контакт і не фінансував проект протягом 4 місяців.

ся ситуація дійшла до того, що під час релізу гри, були помічені неодноразові спроби Necon привласнити собі торгову марку та і гру, в цілому. Видавець видаляв будь-які згадки та логотипи розробників. Подібні недобросовісні вчинки не залишили іншого виходу, окрім як подавати до суду. Суд встав на сторону розробників, але, саме у цей час почалася пандемія, яка відсунула всі плани та рішення на доволі довгий термін.

the sinking city

За існуючою нині інформацією, Necon все ще не виконали вирок суду, що унеможливлює, поки що, подальшу реалізацію гри на майданчиках для продажу ігор.

Ми і надалі слікуватимемо за ситуацією і інформуватимемо Шановну спільноту про перебіг подій.

the sinking city

Нагадаємо, що нещодавно продюсер прийдешньої Sherlock Holmes Chapter One на ім’я Сергій Оганесян розповів, чого слід чекати від нової гри про пригоди Шерлока Холмса