Нещодавно продюсер прийдешньої Sherlock Holmes Chapter One на ім’я Сергій Оганесян розповів чого слід чекати від нової гри про пригоди Шерлока Холмса. Нагадуємо, що у наступній грі серії грати доведеться за молодого Шерлока, якому всього 21 рік.

Сетинґ

Події гри розгортатимуться на вигаданому острові, який не контролює жодна з держав. Тож тут можна зустріти людей з різних куточків світу: Англії, Африки, Франції, та інших країн (цікаво, а українці будуть?).

На цьому острові детектив провів майже все своє дитинство, а потім покинув його. Але смерть матері змусила повернутися його, і не дивлячись на те, що Шерлок Холмс провів тут значну частину життя, ставляться тут до нього не дуже привітно.

Протягом проходження нам доведеться побувати як на людних вулицях, так і у потаємних куточках острова.

sherlock holmes

Сюжет

Артур Конан Дойл — автор Шерлока Холмса, ніяк не прописував дитинство головного персонажа. Тож розробники можуть собі дозволити розповісти будь-яку історію. Але ніяких нісенітниць не буде. Ігротворці намагатимуться розповісти реалістичну, заплутану та цікаву історію.

Зокрема автори проекту зі студії Frogwares хочуть розповісти про шлях детектива. Але не просто на кшталт “ось чому Холмс — детектив”. Також нам покажуть звідки взялася пристрасть героя до гри на скрипці та вживання наркотиків.

sherlock holmes

Ґеймплейні механіки

Деякі ідеї автори Sherlock Holmes Chapter One взяли зі своєї попередньої гри під назвою The Sinking City. Розробники помітили, що гравцям сподобалося, коли їм не диктують куди йти та що робити, а визначати самим.

Ніяких чітких підказок не буде. Але звісно ви зможете дізнатися корисну для себе інформацію, але для цього доведеться уважно досліджувати місцевість та слухати діалоги перехожих, поліцейських та інших персонажів.

sherlock holmes

А ще не так давно ігротворці розповіли більш детально яким був Шерлок Холмс у юності, та як вони розкриватимуть його особистість у грі.

Нагадуємо, що Sherlock Holmes Chapter One побачить світ наступного року на ПК, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5 та Xbox Series X.