Сьогодні, 30 червня стартувала конференція для розробників ігор Games Gathering Odessa 2021. У рамках заходу пройде чимало цікавих активностей: найрізноманітніші лекції, майстер-класи та круглі столи чекають на своїх відвідувачів Online та offline (починаючи з 3 липня).

Серед чималого розмаїття контенту для розробників ігор можна помітити лекції, які вестимуть представники доволі відомих компаній. Так, вже завтра відвідувачі конференції почують лекцію від виконавчого продюсера фінської компанії Remedy (Alan Wake, Quantum Break, Control), Juha Vainio, котрий розповість про те, як же втримати все під контролем під час управління розробкою великого ААА проєкту.

Також, свою лекцію проведуть Ігор Тимошенко та Олександр Сєнін, CEO та COO Starni Games (детальніше про проєкти студії можна дізнатися у нашому інтерв’ю). Хлопці розкажуть про те, як же перетворити амбітний задум у круту інді-гру.

Про те, як же створити висококласні ігрові асети, 4 липня розповідатимуть Андрій Кузьменко (co-funder у Big Medium Small), Анна Гринь (Senior Concept Artist у 4A Games) та Андрій Похарський (3d Artist у Big Medium Small)

Ну і, звісно, ми не оминемо своєю увагою дискусію “Рекрутинговий Battle Royale: рекрутинг і контр-офери у гейм-деві” у якій візьмуть участь Руслан Діденко (CEO у Vostok Games), Віктор Трухнов (голова київського офісу Greenpanda Games) та Сергій Комар (Studio Lead у Homa Games).

Нагадаємо, що конференцію Games Gathering Odessa 2021 можна відвідати Online безкоштовно, або ж придбавши один з декількох типів квитків. Детальна інформація доступна на офіційному сайті заходу.