Створення високоякісних 3d-асетів – доволі складинй і довготривалий процес, який потребує чималих зусиль та часу. Враховуючи те, що ми, як гравці, хочемо більше ігор з якісним, деталізованим наповненням, у розробників постає питання, а як же прискорити роботу над створенням моделей, не втративши у якості?

A Look Into Photogrammetry and Video Games

Цей процес можна пришвидшити за допомогою технологій AI та зробити свою роботу більш якісною та унікальною! Room 8 Studio запрошує долучитися до 3D art meetup: the future of AI з Senior Research Scientist з NVIDIA, Марією Шугріною, щоб дізнатися про нові інструменти в 3D та їхні можливості!

Meetup to Learn More About AI-Powered 3D Tools

У рамках мітапу буде проведено online-доповідь, практичну частину, а також панельну дискусію, під час якої обговорять проблеми з якими стикаються 3D художники та їх вирішення.

3D art meetup: the future of AI, 09 December

Тема доповіді Марії: AI Research for 3D Tools: What We Can Build for You. У рамках заходу, відвідувачі дізнаються про те, як згенерувати 3D модель з фотографії, як на основі фото створювати графічні сцени та як стилізувати тварин за допомогою AI тощо!

Івент відбудеться 9 грудня у online-форматі. Відвідати захід можна безкоштовно і за попередньою реєстрацією за посиланням.

Нагадаємо, що команда SMNS Games створила цикл інтерв’ю з розробниками про застосування технології фотограмметрії у ігровій індустрії. У рамках циклу поспілкувалися з розробниками з Vostok Games, 4A Games та з представниками студії Deep3D.