28 вересня, у офіційних спільнотах Vostok Games було опубліковано прес-реліз, де представники компанії поділилися з аудиторією тим, над чим команда працює останнім часом. І новина, варто сказати, стала, дійсно, несподіваною. розробники Survarium та Fear the Wolves тепер допомагають PUBG Corporation у розробці Arena-режиму для всесвітньо-відомої PUBG.

Так, у прес-релізі зазначається, що з виходом чергового оновлення PUBG під номером 8.3, на тестовому сервері гри був запущений новий режим Arena, який доволі сильно відрізняється від звичного Battleroyale. Так, у режимі гравці змагаються один з одним на спеціальних локальних аренах і по закінченню кожного раунду, переможець з кожної окремої арени переходить у наступний раунд, допоки не залишиться лише дві або три команди, задля того, аби з’ясувати, хто ж стане переможцем арени.

Як повідомляється у прес-релізі, цитата:

Ми дуже раді працювати з PUBG Corporation над цим проектом. Це був захоплюючий процес обміну ідеями та створення унікального ігрового досвіду, який, при цьому, не заважає насолоджуватись рішеннями, які подобаються гравцям PUBG.

Вважаємо, що режим Арени має великий потенціал, особливо з точки зору конкуренції. Ми добре повеселилися, граючи в неї всередині команди, і тепер затамували подих в очікуванні реакції гравців.

Олег Яворський, Business Development Director у Vostok Games

Нагадуємо, що ще влітку розробники з Vostok Games відповіли на чисельні питання фанатів про те, що ж сталося з режимом вільної гри у Survarium.