Всім привіт! Ось і настав цей момент, коли наш сайт відкриває перед вами свої двері. Відтепер ми доступні для всіх, а не тільки для користувачів ВКонтакте!

Ми довго й наполегливо працювали над сайтом, щоб він вам сподобався. Сайт доволі простий для освоєння і працює у бета-режимі. Ми перенесли всі ексклюзивні матеріали з ВК на сайт. Також на сайті планується розширення функціоналу. Можливість коментування записів і багато інших покращень.

З переходом у формат сайту ми не робимо кардинальних змін у тематиці, ми і надалі писатимемо про український ґеймдев, просто більше і цікавіше.

Оскільки серед підписників SMNS Games більша частина – російськомовна аудиторія, ми реалізували на сайті двомовність. Все дуже зручно працює, оберіть мову у правій стороні навігаційного меню, і читайте на тій мові, на якій вам зручно! Хочемо заспокоїти наших затятих фанатів, українська мова залишиться основною.

Якщо ви знайшли у сайті недоліки, чи маєте пропозиції – звертайтеся до нас. Адреси для звернення на сторінці “Команда“.

Висловлюємо подяку усім, хто нас підтримував нас! Ми в свою чергу порадуємо вас різними цікавими матеріалами, заходьте до нас частіше!