Усім привіт! Наша команда відвідала конференцію Games Gathering, яка вперше проходила влітку в Одесі. Ми підготували для вас невеличкий звіт про захід.

Що цікавенького?

Цього разу на конференцію не привезли ААА тайтлів, як ось, наприклад, минулого разу привезли демо Metro: Exodus. Проте, було багато інді-проектів, і були досить непогані ігри, які нам сподобалися. З лекторів можемо виділити розробників Atom RPG – Івана та Костянтина, які провели доволі захопливу лекцію та розповіли багато цікавих речей. Проте, незважаючи на лекторій та інді, найбільші черги були біля точки з безкоштовним пивом.

Де все відбувалося?

Організатори обрали для конференції доволі круте місце – Gagarin hotel. Готель досить затишний і великий, так ще й недалеко від моря 🙂 Проте, місця було дещо мало, і місцями був сильний натовп, особливо під час ланчу, але в цілому все було непогано, незважаючи на натовп, можна було пройти між кімнатами та опробувати ігри та поспілкуватися з розробниками.

Всі у зборі!

Ми шалено раді, що нарешті зібралися усі разом, це перший раз коли на виїзді була присутня уся команда SMNS Games, це було круто!

Висновок

Ми, як завжди, вдячні організаторам за крутий захід. Класно, що це все відбулося в Одесі, адже саме місто просто неймовірне. Цього разу більшість привезених проектів – це інді, і нам сподобалося спілкуватися з розробниками та грати у їх ігри. Для тих, хто приїхав набиратися знань та шукати роботу у ґеймдеві, була безліч можливостей. Можливо, на наступний раз організаторам слід знайти місце, де буде більше місця для відвідувачів, але для першого разу все дуже круто!

Спасибі за перегляд даного звіту! На конференції було не дуже багато цікавого для нашої тематики, та все ж ми привезли одне цікаве інтерв’ю, слідкуйте за нашим сайтом, скоро ми його опублікуємо!