Ми довго цього чекали. Нарешті, взимку 2021 року Games Gathering повертається до Києва у гібридному форматі! Минулорічна конференція, не зважаючи на відсутність “живого” формату, видалася дуже цікавою і насиченою, але цьогоріч організатори планують бити всі рекорди!

Games Gathering 2021 Kyiv проводитиметься з 30 листопада по 5 грудня. На відвідувачів чекатимуть десятки різноманітних лекцій, стенди компаній, можливість поспілкуватися з розробниками своїх улюблених ігор, ну і, звісно ж, куди без вечірок та спілкування з однодумцями за кружкою пива? 🙂

З 30 листопада по 1 грудня конференція відбуватиметься в online-форматі, на платформі Pine. А от вже 4 та 5 грудня відвідувачі з відповідними квитками та дозвільними документами (на момент написання новини, Київ знаходиться у червоній зоні карантину, що забов’язує проводити будь-які масові заходи виключно за наявності документу про повний курс вакцинації, або ж негативний ПЛР-тест на Covid-19 – прим.ред.) матимуть змогу зустрітися вживу, як у старі-добрі часи.

Киев — " Games Gathering 2018 " Зачем я туда пошел? / СоХабр

Зазначимо, що на івенті будуть присутні чимало студій. Свою участь у конференції вже підтвердили Vostok Games, ATOM Team, Ubisoft, Wargaming, Epic Games тощо.

Придбати квитки на найочікуванішу game-dev подію у Східній Європі можна за посиланням!

Games Gathering - SMNS Games

Нагадаємо, що минулого року, у межах Games Gathering 2020 нам вдалося підготувати чимало цікавого контенту. Зокрема, виділимо інтерв’ю з Олегом Яворським (Vostok Games) та нашу розмову з Ярославом Сінгаєвським (ex-розробник You are Empty).