Чимало людей ще пам’ятають ті часи, коли увесь світ грав у чудову серію ігор “Корсари” (Sea Dogs на міжнародному ринку – прим.ред.). Ігри цієї серії славилися своїм сюжетом та заворожуючою атмосферою справжньої піратської пригоди.

І ось, 25 квітня, несподівано для усіх, на просторах мережі з’явився сайт гри Corsairs Legacy. Розробкою займається українська студія Mauris, яка до цього займалася казуальними іграми на піратську тематику.

У своєму прес-релізі розробники заявили, що ідея розробки гри прийшла після спілкування з одним з розробників “Корсарів”, далі цитата:

Ідея розробки проекту виникла після спілкування з Юрієм “Ursus” Рогачем, людиною, яка з других корсарів активно брала участь у розробці всіх частин гри і була арт директором заморожених Корсарів 4.

На моє запитання, чи вірить він, що ми побачимо продовження корсарів – Юрій оцінив ймовірність у, приблизно, 3%.

Mauris

Також, у прес-релізі розробники розповіли і про план випуску гри. Так, через чималі об’єми роботи, гру було вирішено випускати частинами у наступній послідовності:

  1. 2021 рік стане роком випуску RPG режиму, який візьме найкраще у оригінальних “Корсарів” і додасть до відомої формули актуалізовані ігрові механіки та сучасну графіку.
  2. У 2022 році світ побачить наступна частина, де на гравців чекатиме наземна частина, яка являтиме собою RPG і баталії на кораблях.
  3. І у 2023 році вийде заключна частина, яка міститиме у собі відкритий світ

Першу частину Corsairs Legacy розробники обіцяють випустити до кінця 2021 року. У гри вже є сторінка у Steam. Тож, чекаємо і слідкуємо за новинами і надалі.

Нагадаємо, що нещодавно у нас вийшов цікавий матеріал про українські студії-аутсорсери. Радимо ознайомитись!