Останнє номерне оновлення Survarium 0.64 вийшло ще 3 місяці тому. З тих пір розробники особливо нічого важливого до гри не додавали. Фанати з нетерпінням чекали, коли ж у офіційних спільнотах проекту у соц. мережах з’явиться прев’ю оновлення 0.65. Аби дізнатися, що ж нового з’явиться у грі. І схоже, що чекали зовсім не дарма.

Не так давно у офіційному ком’юніті гри у Вконтакті з’явився допис від Олександра Іванова — співробітника Vostok Games. У ньому Олександр вибачився за довге мовчання, і розповів що у ігротворців все добре. Зараз вони працюють над наступним оновленням Survarium. За його словами, воно буде доволі масштабним і міститиме багато нововведень.

Привіт всім! Знаю, що чекаєте як мінімум новин про гру, все добре, працюємо над новим оновленням, в ньому стільки всього нового, що варто почекати, залишається дійсно не так багато. Ми читали довгий час ваші коментарі, і дещо для себе врахували! Сьогодні гучних новин не буде, ми будемо готові — зробимо анонс! Заздалегідь дякую всім за інтерес!

Олександр Іванов

У коментарях нижче фанати відреагували по-різному, але на один з них відповів Олександр. І розповів, що розробникам вперше за довгий час довелося попрацювати над новий ґеймплеєм у проекті. Це справді інтригує!

Нагадуємо, що раніше у офіційних англомовних спільнотах гри у Facebook та Instagram публікувалися таємничі символи, які скоріш за все, мають безпосереднє відношення до прийдешнього оновлення під номером 0.65. Пізніше з’явився запис, де всі символи зібрані докупи, там фанатам запропонували розгадати, що ж це означає.

📄

Опубліковано Survarium Субота, 17 жовтня 2020 р.

Виявилося, що розгадка така:

  • CW — Clan Wars
  • CL — Custom Lobbies
  • NW — New Weapon
  • MV — Map Variations

Про це стало відомо з останнього допису у офіційному Instgram-акаунті Survarium. Окрім цього нам повідомили, що вкотре відбудеться ребаланс зброї.

Також окремо зазначено, що кланові війни розпочнуться у оновленні 0.65b, яке вийде після завершення гелловінського івенту.

Багато з цих змін фанати чекали роками, то ж це дуже круто, що розробники прислухаються до аудиторії, і все ще роблять для неї крутий контент.