5 червня нашому проекту виповнилося 10 років! Саме в цей день, 10 років тому було засновано спільноту у соціальній мережі Вконтакті звідки ми почали свій шлях і почали публікувати перші пости.

Це був чудовий літній період, коли Україна проводила Євро-2012, коли всі вболівали за футбольну збірну від Львова до Донецька, коли не було смердючого та кривавого “рускава міра” в нас на території, в українському Криму починався відпочивальний сезон, а ґеймери щиро вболівали за успіх недавно анонсованого проекту Survarium та переглядали щоденники розробки. Дехто продовжував вірити, що S.T.A.L.K.E.R 2 таки побачить світ після замороження 9 грудня 2011, а хтось захоплювався від перших крутих трейлерів недавно анонсованої Metro: Last Light.

За ці 10 років ми пережили багато подій. Деякі із них важко було уявити ще тоді, 10 років тому. Революція, пандемія, війна…
Ми змінювались, росли і весь цей час продовжували інформувати вас про ваші улюблені українські ігри та все, що пов’язано з ними. Війна внесла свої корективи в усі сфери всього українського, але незважаючи на це, ми продовжуємо працювати. Останнім часом, ми постили не так багато контенту, але обіцяємо виправитись. В нас попереду ще багато цікавих новин та перемог.

Дякуємо всім підписниками за ці 10 років, за вашу довіру і підтримку! Також дякуємо всім причетним до розвитку проекту!

Разом до Перемоги!