Привіт, шановне товариство! Раді вітати вас на нашому сайті. Як ви можете знати, SMNS Games — некомерційний проект. Нам просто подобається радувати вас цікавим контентом про вітчизняний ґеймдев. Ми охоче беремо інтерв’ю, робимо відео та пишемо новини і статті.

На жаль, цей ресурс — не наша основна зайнятість, і у нас є певні витрати на його підтримку. Але саме ви можете допомогти нам покривати їх і допомогти у подальшому розвитку ресурсу.

Ми створили свою сторінку у сервісі Patreon, щоб ви могли підтримати нас матеріально, а натомість отримати певні плюшки та переваги. На сторінці ви зможете ознайомитися з трьома рівнями підписки та їх подробицями. А також нашими цілями.

Патрони отримають доступ до ексклюзивного контенту та дочасний доступ до різних матеріалів. Але не турбуйтеся, ми цим не зловживатимемо, і не забудемо про основну аудиторію.

Навіть якщо ви не маєте змоги чи бажання підтримати нас матеріально, знайте, що ми завжди раді навіть кільком теплим словам. Ми любимо нашу аудиторію, і раді будь-якій її підтримці!

ПІДТРИМАТИ НАС