9 червня, блогер антишнапс опублікував відповіді розробників з GSC Game World на питання, стосовно S.T.A.L.K.E.R. 2. До вашої уваги стислий переказ того, що розповіли розробники. Більш детально відповіді на питання можна послухати за посиланням.

Про анонс гри

Як розказали розробники, гра була анонсована з декількох причин, основними з яких стало те, що розробники вважають, що несправедливо було би приховувати розробку такого проекту від спільноти. Також, розробники говорять про те, що хочуть налагодити контакт з аудиторією, що, без сумнівів, їм вдається.

Про розробку гри

Про цей аспект розробники розказали, на диво багато. Почати, мабуть, варто з того, що команда, яка працює над грою, є досить великою і за своєю чисельністю є більшою, ніж будь-коли до цього. Серед розробників є екс-працівники відомих світових і українських студій, крім того, до роботи над грою залучені і деякі модмейкери. Судячи з відповідей на питання, розробники готують масштабну та якісну гру ААА-формату з великою купою нових фіч та іновацій у графічному плані(скоріш за все, мова йде про іновації, відносно попередніх частин франшизи – прим.ред.). Також, розробники сказали, що слідкують за модифікаціями спільноти і отримують чималу кількість листів від фанатів, які просять звернути увагу на ті чи інші фічі, реалізовані у проектах ентузіастів. На запитання про те, чи задоволені розробники результатами, які у них вже є, відповіли, що краще за все про це написав Сергій Григорович на своїй сторінці у Facebook.

Про фінансування розробки

Тут, насправді, нічого нового сказано не було. Гра розробляється за власні кошти, без видавця. Вихід на краудфандингові платформи не планується.

Про розгадку шифру

Розробники розповіли, що, взагалі-то, не хотіли б давати підказок, але, все ж, натякнули на те, де шукати наступну частину. Нятяк звучав так. Цитуємо: “Дійсно, наступна частина коду може бути знайдена на нашому оновленому сайті, але не зовсім там, де багато людей намагаються її знайти. “

Про інші цікавинки

Взагалі, ця сесія “питання-відповідь” дала досить багато цікавої інформації, про яку хочеться розповісти. Так, наприклад, музику для гри пише цілий внутрішній підрозділ студії, також, було вкотре зазначено, що гра знаходиться у надійних руках людей, які є фанатами серії і які намагаються зберегти баланс між нововведеннями, канонічністю та багатьма дрібними аспектами проекту та всесвіту. Також, було зазначено, що розробники не коментують чутки, тож про примарні кооператив у S.T.A.L.K.E.R. 2 та фільм по всесвіту, чи про те, на якому ж поколінні консолей вийде гра, розробники не розповіли. Хоча, стосовно останнього, натякнули на те, що можливий вихід на консолях наступного покоління.

Про майбутнє всесвіту

Розробники ясно дали зрозуміти, що зацікавлені у розвитку всесвіту S.T.A.L.K.E.R. і неодмінно займуться їм після закінчення розробки гри.

Як заявляє автор допису на форумі, це лише перша частина відповідей на питання. Наступну варто чекати протягом двох днів. Ну що ж, чекатемимо з нетерпінням. І триматимемо вас у курсі.