Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу v2-1024x576.jpg

Ще 21 квітня, коли частина команди The Farm 51 перебувала у Києві, на події WEGAME 5.0, стало відомо, що Kickstarter-компанія гри Chernobylite досягла своєї основної мети у 100 тисяч доларів. Але розробники не збираються почивати на лаврах, а вже анонсували додаткові цілі, дві з яких, на момент написання новини, вже досягнуті.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу v2-1024x576.jpg

Отже, до кінця компанії ще цілих 17 днів, а розробники вже назбирали грошей на реалізацію двох додаткових цілей. І якщо субтитровий переклад на різні мови нас не сильно цікавить (тим більше, що української у цьому списку немає), то от факт того, що були зібрані кошти на відтворення самої ЧАЕС, вже цікавить набагато більше. Розробники, на честь досягнення позначки у 100 тисяч, випустили відео, де розповідають про процес сканування і моделювання споруди.

Серед інших цікавих цілей, які намітили розробники, можна визначити сумнозвісний “Рудий Ліс”, в якості повноцінної локації(200 тисяч доларів), систему крафту зброї(130 тисяч доларів), реальні звуки з Зони Відчуження(150 тисяч доларів) тощо. Детальніше про додаткові цілі можна прочитати на Kickstarter-сторінці проекта