Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу v2-1024x576.jpg

Рівно місяць пройшов з того моменту, коли польські розробники зі студії The Farm 51, вийшли на Kickstarter зі своєю грою Chernobylite. Сьогодні, 11 травня, компанія по збору коштів добігає кінця, а, отже, можна підвести деякі підсумки і привітати розробників.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу v2-1024x576.jpg

Почнемо з того, чого хотіли досягти розробники, прийшовши на краудфандингову платформу.

  • інвестицій у розмірі 100 000 доларів.
  • У випадку успіху компанії, продовжити збір коштів на реалізацію додаткових цілей.
  • Підвищити відомість бренду.
  • Встановити контакт з аудиторією.

Власне, сьогодні ми можемо побачити, що кожна з задач, яка була поставлена перед розробниками, була виконана. Компанія пройшла досить успішно, зібравши у два рази більше потрібної суми, завдяки чому було виконано 6 додаткових цілей(стаття пишеться за півтори години до офіційного завершення компанії, тому виконаних додаткових цілей може стати більше). Крім того, бренд Chernobylite стали впізнавати, а контакт з аудиторією був налагодженний.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу v2-1024x576.jpg

Тепер слово за розробниками. Ми бачили та грали у білд гри на WEGAME, і можна сказати, що Chernobylite виглядає досить цікаво. Деякі рішення, дещо збивають з пантелику, але, тим не меньш, виглядає гра досить непогано. Звісно, там ще є що вдосконалювати і дороблювати, тому ми сподіваємося, що розробники зуміють подолати всі труднощі, які виникатимуть на шляху до створення дійсно хорошого продукту і ми отримаємо незабутній досвід під час гри.

А до того, хотілося б, привітати The Farm 51 з закінченням Kickstarter-компанії і побажати їм успіхів, а нам терпіння, бо реліз гри запланований на осінь 2019 року.