Ну що, скучили за офлайн-івентами? Якщо так, то можете вже збиратися у сонячну Одесу, адже організатори Games Gathering анонсували проведення літньої конференції у змішаному форматі! Тож, готуймося до літнього сезону, адже Games Gathering 2021 Odessa вже на підході!

Тож, що чекатиме на відвідувачів конференції цього разу? З 30 червня і по 1 липня проходитиме онлайн-частина конференції. Цього разу, як і узимку, майданчиком виступатиме платформа PINE. У учасників буде можливість відвідати лекції від всесвітньо-відомих розробників ігор з усього світу, зазирнути на стенди улюблених компаній, поспілкуватися у зручному форматі з однодумцями тощо.

2 липня власники квитків Business і спікери конференції матимуть змогу відвідати морське препаті, яке пройде ввечері у відкритому морі. Прохолодні напої, ненав’язливе спілкування і все це під шум хвиль і приємну музику.

Games Gathering Conference 2020 Odessa - SMNS Games

Ну і з 3 по 4 липня пройде довгоочікувана офлайн-частина конференції, де усі учасники, нарешті матимуть змогу зустрітися одне з одним вживу!

Оскільки безпека відвідувачів є пріоритетом, команда GG збережуть карантинні заходи, які прекрасно показали себе на торішньому івенті.

Варто зазначити, що під час живого івенту онлайн платформа продовжує свою роботу в стандартному режимі, включаючи призначення онлайн зустрічей і перегляд лекцій.

May be a cartoon of текст «GAMES CONFERENCE GATHERING REGISTRATION IS OPEN!»

Не пропустіть можливість стати частиною найкрутішого річного геймдев заходу!

Одеса чекає вас!

Придбати квитки можна за посиланням.

Нагадаємо, що минулий Games Gathering, який выдбувся взимку 2020 року, подарував нам чимало емоцій та вражень, з якими ви можете ознайомитись у нашому звіті! Ну, а також, нам вдалося взяти декілька доволі цікавих інтерв’ю. Зокрема, на наші питання відповіли розробник You are Empty, Ярослав Сінгаєвський та Олег Яворський – Business Development у Vostok Games.