
Нещодавно, Kickstarter-компанія гри “Chernobylite” від розробників “The Farm 51” успішно подолала рубіж у 60% від необхідної суми. На честь цієї події, розробники вирішили поділитися деякими фактами про гру і її всесвіт. Ми відібрали для вас найцікавіше.
1. Хвилинка науки.
Чорнобиліт – це наукова назва реального хімічного елементу, що зустрічається тільки в одному місці на Землі – в руїнах зруйнованого реактора Чорнобильської АЕС
2. Костюмована подорож.
Велика частина сцен в грі була зроблена на основі фотографій розробників, що їхали у костюмах головних героїв в зону Відчуження.

3. Рідний голос.
Ігор, головний герой, розмовляє голосом Олександра Вилкова, який був голосом головного героя S.T.A.L.K.E.R: Shadow of Chernobyl, а також грав головні ролі в серії ігор Metro.
4. Мовне питання.
Основними мовами, що з’являться у грі, є російська та українська. І дуже радує, що розробники роблять на цьому особливий акцент, адже це зайвий раз доводить, що над кожною деталлю гри працюють люди, які розуміють, що вони роблять.
5. Дивись в очі.
Зелені і чорні кольори часто зустрічаються у різних елементах гри. Їх можна помітити, навіть, в квітах, які нерозривно пов’язані з Чорнобилем. Слово “Chornobyl”(по-українськи “Чорнобиль”) – це назва трави Artemisia Vulgaris, і водночас її можна перекласти з української як”чорний біль”. У головної героїні гри зелені очі і чорне волосся, саме з цієї і з деяких інших причин, які ми будемо тримати в секреті, поки що.

6. Трохи гумору.
Є один NPC, котрий з’являється тільки в положенні присіду. Цей NPC зветься Євген Андрушев (англ – Evgeniy Andrushev) (EA для стислості) і він продає… Лутбокси! Він переконує гравця, що його наміри абсолютно чесні. Незалежно від того, які відносини гравець встановить з ним, і що гравцю випадатиме, Євген стверджуватиме, що його Лутбокси підготовлені спеціально для гравця.

7. Про соратників.
Михайло, один з перших персонажів, з яким гравець зможе встановити відносини. Він бачить реальність через призму різних старих фільмів, таких як, “Пригоди Джеймса Бонда” і “Штірліц”, які він дивився в юності. В його промові багато мовних помилок (наприклад, замість підтвердження наказу “Roger” Михайло сказав би “Rover”), тому що в його бідному радянському селищі телевізійний сигнал був поганим.
Прочитати повну збірку фактів і слідкувати за перебігом Kickstarter-компанії “Chernobylite” ви зможете за посиланням: Trivia of Chernobylite