4A Games офіційно анонсували дату виходу DLC “Історія Сема”

Сьогодні, 27 січня на офіційному сайті серії ігор Metro з’явився допис, що ОФІЦІЙНО анонсував дату релізу другого DLC до Metro Exodus. Мова про “Історію Сема”

Переклад допису:

Ми з гордістю повідомляємо, що друге доповнення для Metro Exodus, “Історія Сема”, буде доступне на Xbox One, PlayStation 4, PC і Stadia 11 лютого 2020 року.
У цьому доповнені, яке запропонує нам ігролад на відкритій для дослідження локації з елементами виживання, гравці пройдуть разом з Семом через Владивосток, щоб знайти шлях додому, в США.
Сем давно мріяв повернутися на Батьківщину і, можливо, знайти свою сім’ю живою. Ця перспектива здавалася неможливою в темних тунелях московського метро, але коли спартанці виявили, що Москва-не єдине місто, що залишилося в живих після війни, така думка вже не здавалася дурною.
Сем йде з “Аврори” в пошуках шляху назад в США, прибуваючи до залишків зруйнованих цунамі гаваней Владивостока, зруйнованих промислових будівель і мертвих кварталів. Щоб завершити свою подорож, Сему доведеться користуватися всіма своїми знаннями, яких він набрався за весь цей час, щоб вижити, оскільки його положення виявиться набагато складнішим, ніж очікувалося.

Власне, як і повідомлялося раніше, на гравців чекатиме відкрита локація Владивосток і ігролад на манер відкритих рівнів оригінальної Metro Exodus.

Схожі записи

Metro Exodus

Фотограметрія у ігровій індустрії. Досвід 4A Games

Metro Exodus

Анонс показу перших подробиць першого DLC до Metro Exodus

Games Gathering

Лекції розробників GSC Game World, 4A Games та Vostok Games з конференції Games Gathering Kyiv 2019