17-18 квітня в київському МВЦ пройде шостий фестиваль ґейм – і ґік-культури WEGAME.
Гостей знову чекають захоплюючі кібертурніри, круте косплей-шоу, веселий ARG-квест і багато іншого. Подію організовує міжнародна компанія Smile-Expo.

WeGame

Що ж чекатиме на відвідувачів цього року?

У AWARDS ZONE будуть представлені проєкти незалежних розробників. Геймери зможуть затестити новинки, а компанії – отримати від них швидкий фідбек. Кращі гейм-розробники змагатимуться за премію WEGAME Awards. Переможців у семи номінаціях визначить експертне журі, а ось вирішувати долю восьмої нагороди доведеться відвідувачами. Кожен гість фестивалю зможе віддати свій голос за вподобану гру і визначити лідера в категорії Audience Awards. Твій голос важливий!

COSPLAY ZONE призначена для всіх відданих фанатів косплею незалежно від того, чи беруть участь вони в шоу, чи просто прийшли подивитися. Як і на WEGAME 5.0, в конкурсі косплею шостого фестивалю не буде обмежень по персонажам. Оріджинал-косплеї будуть боротися за перемогу нарівні з втіленнями героїв кіно, ігор або коміксів. У косплей-шоу WEGAME 6.0 буде п’ять номінацій. Переможців у трьох з них оберуть судді, вони визначать найкращу акторську гру, крафт і образ. Ще є дві спецномінації — “Приз глядацьких симпатій” і “нагорода від організаторів”.

Кібертурніри, баттли і глядацькі змагання пройдуть в ESPORTS ZONE. Досвідчені гравці, любителі і новачки зможуть показати свій скіл в популярних дисциплінах. Їх чекають:

  • Турніри з Dota 2 і CS: GO з попередніми онлайн-кваліфікаціями і Lan-фіналом на фестивалі;
  • Ґейм-баттли 1х1 і 2х2;
  • Глядацькі турніри, записатися на які можна на самому фестивалі.

MOBILE ZONE знову стане майданчиком для спекотного турніру з Hearthstone. У CONSOLE ZONE відбудуться змагання з кіберфутболу та Mortal Kombat, що вже стали доброю традицією. Реєстрація на матчі в цих локаціях пройде безпосередньо на події.

Любителі настолок теж отримають затишне місце для ігор. У BOARD ZONE ти зможеш оцінити новинки і провести час за культовими настільними іграми в приємній компанії. Запис — на місці.

Повернення ARG-квесту

На WEGAME 5.0 вперше пройшов ARG-квест, в ході якого відвідувачі виконували спеціальні завдання за один з п’яти ігрових класів. Так як він отримав багато позитивних відгуків, на шостому фестивалі організатори вирішили вдосконалити квест. Вони обіцяють круті призи, а також безліч сюрпризів і приємних несподіванок.

І це ще не все! Організатори продовжують розширювати програму фестивалю і діляться подробицями на офіційному сайті. Стежте за новинами WEGAME 6.0, щоб бути в курсі всіх оновлень.

Квитки можна придбати на сайті заходу!