Термінова новина! У рамках конференції Microsoft, Xbox showcase був показаний трейлер… Так-так, вам не почулося. Не багато, не мало, S.T.A.L.K.E.R. 2. Нарешті, подія, на яку чекали сотні гравців, відбулася і нам показали перші кадри довгоочікуваної гри. Далі, до вашої уваги, трейлер та скріншоти S.T.A.L.K.E.R. 2

У трейлері, окрім чудово-стилізованого лого GSC Game World нам показали Центральну площу Прип’яті, сумнозвісний парк атракціонів, поселення новачків, а, також, аномалії. Як і старі, вже знайомі гравцям, так і нові, з якими ще тільки доведеться зіткнутися досвідченним сталкерам.

sherlock holmes
sherlock holmes

Як бачимо, Захар Бочаров не дарма казав, що цей рік буде дуже цікавим для прихильників серії S.T.A.L.K.E.R. Сподіваємося, що нам ще не раз доведеться писати про титанічну роботу GSC Game World вцілому, і про S.T.A.L.K.E.R. 2, зокрема

Одразу після виходу трейлеру, на офіційних сторінках GSC Game World з’явився допис, що проливає світло на деякі деталі гри. Далі, цитата:

stalker2

S.T.A.L.K.E.R. 2 – Повернення легендарної серії від GSC Game World: один з найбільших відкритих світів з масштабною, нелінійною історією.

stalker2

Крім PC, гра вийде на Xbox Series X в якості консольного ексклюзиву на старті. На Xbox Series X гра буде доступна за підпискою Game Pass в день релізу.

stalker2

Зона в S.T.A.L.K.E.R. 2 – це один з найбільших відкритих світів в сеттингу постапокаліпсису на даний момент. Також, у грі буде масштабний нелінійний сюжет. Рішення гравця будуть впливати не тільки на долю персонажів і локальні події, а й на світ в цілому.

stalker2

І це ще далеко не всі подробиці, якими поділилися розробники. Детальніше прочитати про гру можна на офіційному сайті проекту.

Нагадаємо, що за останні декілька місяців лави GSC Game World поповнили Дмитро Ясєнєв – програміст, що брав участь у розробці перших частин S.T.A.L.K.E.R, а, також, Денис Кудашов, більш відомий як DKUD.