Сьогодні, 28 лютого, у рамках презентації Awaken Realms NEXT 2023 було анонсовано настільну гру у всесвіті S.T.A.L.K.E.R.

S.T.A.L.K.E.R The Board game — це настільна гра для 1-4 гравців з елементами данжен-кроулера (ігри, в яких події розгортаютья в підземеллях печерах та катакомбах), дослідження навколишнього світу та стейзлом.

S.T.A.L.K.E.R The Board game

Бої матимуть тактичний характер. Базуючись на кадрах з презентації редакція допускає, що бойова система може бути схожою на представлену у настільній грі Cyberpunk Red.

S.T.A.L.K.E.R The Board game

Дата випуску та ціна поки що не оголошується. Початок краудфандингової компанії очікується в Червні цього року. Але підтримати розробку можна на вже зараз на краудфандинговій платформі Gamefound.

S.T.A.L.K.E.R The Board game

Працюючи над прототипом гри «Сталкер», ми зосередилися на відображенні захоплюючої атмосфери ігрового світу. На характерних рисах: красивих ландшафтах, перемежованих смертоносними аномаліями, зарослих покинутих будівлях і мутантах, що, як і ми, намагаються вижити в жорстокій, але прекрасній Зоні.

Patryk Jędraszek, 2D Manager
S.T.A.L.K.E.R The Board game

Нагадуємо ж, що передзамовлення на фізичні видання S.T.A.L.K.E.R. 2 Серце Чорнобиля все ще закриті, але електроні версії можна придбати на сайті гри, а також у магазинах Steam та Epic Game Store.