Два роки назад користувачам Steam стала доступна гра This Land is My Land від розробників з української ігротворчої студії Game-Labs.

Це самітній стелс-екшн, де доведеться грати за індіанців. Гравець може стріляти з лука, їздити верхи на коні, досліджувати відкритий світ та багато іншого. Доведеться як воювати, так і ходити на полювання. Усе заради підтримки свого племені.

This Land is My Land

От тільки деяким користувачам не сподобалося, що над грою про індіанців не працюють індіанці. “Очолила” цей рух супротиву стрімерка Шона Бейкер. Вона закликає не грати в проект, і не підтримувати його авторів. Шона незадоволена тим, що ігротворці досліджували життя народу, замість того, щоб найняти на роботу одного з його представників.

Згодом дівчина та інші користувачі, які стали на її бік, почали звинувачувати розробників у багатьох інших речах, які стосуються This Land is My Land.

Game-Labs відповіли, що раніше теж займалися розробкою історичних ігор. І завжди на ранніх стадіях розробки ретельно досліджують теми, які хочуть розкрити.

Згодом у твіттері з’явилися як ті хто підтримують Шону, так і вітчизняних ігротворців. Серед захисників розробників були навіть корінні індіанці. Сподіватимемося, що у найближчому майбутньому конфлікт буде вичерпано, і все обійдеться мирним шляхом.