Одразу декілька подій, пов’язаних з останньою грою від розробників 4A Games, Metro Exodus, сталися сьогодні.

sherlock holmes

По-перше, вийшов досить довгоочікуваний хотфікс, який виправив чимало дрібних і не дуже помилок. Так, наприклад, виправили помилку з надшвидким спустошенням протигазних фільтрів у доповненні “Історія Сема”, виправили чимало місць, у яких зустрічалися вильоти тощо. Але, мабуть, найбільш значущою зміною, що привніс цей хотфікс, стало те, що розробники вирізали антипіратський захист Denuvo. Можна чимало сперечатись про те, як ця надбудова впливає на оптимізацію у різноманітних іграх, але, як підмитило чимало геймерів, кількість кадрів у секунду у Metro Exodus після релізу хотфіксу, все ж, зросла.

sherlock holmes

Другою, не менш важливою новиною стало те, що, оскільки Denuvo у Metro Exodus більше немає, гра, відповідно, стала відповідати критеріям, необхідним для продажу гри у GOG, де, власне, гра і з’явився.

sherlock holmes

Тим часом, варто підмітити і те, що у GOG зараз відбувається черговий розпродаж, у рамках якого чималі знижки отримали ігри серії S.T.A.L.K.E.R., Cossacks та Metro.

Також, нагадуємо, що, нещодавно, з’явилася інформація про те, що 4A Games працюють над новою грою на рушії Unreal Engine 4.